DUNEETA

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA

STRUČNÝ PRŮVODCE NASTAVENÍM

Do NASTAVENÍ se dostanete kliknutím na symbol menu v pravém horním rohu. Každou změnu v NASTAVENÍ je nutné potvrdit tlačítkem Uložit změny. Volba Smazat účet vede k úplnému a nevratnému výmazu všech Vašich dat.

Menu

Identifikační údaje můžete zadat ručně anebo stačí zadat Vaše IČO a všechny další údaje si nechat načíst z Aresu, a to stisknutím tlačítka Načíst.

Parametr Jsem plátce DPH nastavte do správné polohy - jste-li plátce DPH, musí "svítit" oranžově.

Parametrem Ceny jsou včetně DPH určíte, zda jsou všechny zadávané ceny včetně DPH.

Do pole Číslo provozovny vyplňte číslo, které Vám bylo přiděleno na daňovém portále.

Označení pokladny je označení, které si zvolíte sami. Maximální délka je 12 alfanumerických znaků a není povolena diakritika.

Chcete-li evidovat v ostrém režimu, nastavte parametr Zkušební režim do polohy "vypnuto".

Tlačítkem Procházet si naimportujte certifikát, který jste si vygenerovali na portále daňové správy. Pro úspěšné nahrání certifikátu zadejte heslo, které jste použili při generování certifikátu.

Doporučená mobilní tiskárna pro aplikaci duneeta je tiskárna Cashino PTP-II Dual. Chcete-li tuto tiskárnu použivat, nechejte parametr tiskárna Cashino PTP-II zatržený. Pro používání tiskárny Cashino PTP-II je nutné, abyste si do svého mobilního zařízení nainstalovali aplikaci duneeta - tiskárna účtenek. Návod na její instalaci najdete zde.

Po nastavení všech údajů stiskněte tlačítko Uložit změny.

Více informací

Podrobnější popis veškerého nastavení najdete v uživatelské příručce.