DUNEETA

UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA

EET POKLADNA DUNEETA

EET pokladna duneeta je webová aplikace určená pro registraci hotovostních tržeb podle zákona č. 112/2016 Sb., o evidenci tržeb. Tato příručka Vám pomůže s nastavením, základní orientací v pokladně a provede Vás jednotlivými funkcemi.

Jak nainstalovat

Pokladnu není nutné instalovat, „stačí“ se jen zaregistrovat a na založený účet se pak přihlásit svým uživatelským jménem a heslem.

Registrace

Registrační formulář najdete ve volbě Přihlášení & Registrace v pravém horní rohu na adrese www.duneeta.cz. Stačí jen zadat emailovou adresu a po stisknutí tlačítka Provést Vám přijde emailová zpráva s odkazem pro dokončení registrace. Vytvořením hesla a jeho potvrzením registraci dokončíte.

Pro ochranu Vašeho účtu je vhodné, aby heslo obsahovalo minimálně 6 znaků a neobsahovalo mezery. Pro větší bezpečnost můžete použít také kombinaci malých a velkých písmen a číslic.

Přihlášení

Na adrese app.duneeta.cz se přihlásíte zadáním přihlašovacího jména a hesla. Přihlašovacím jménem pro první přihlášení je Váš email, který jste zadali při registraci. Přihlašovací jméno si můžete po prvním přihlášení změnit v NASTAVENÍ / OSOBNÍ ÚDAJE.

Průvodce nastavením

Stručný průvodce nastavením vás upozorní na vše, co je potřeba nastavit pro úspěšnou evidenci vašich tržeb. Průvodce nastavením najdete zde.

Doporučení

Pro ještě snadnější přístup k pokladně duneeta doporučujeme vytvořit si na ploše mobilu zástupce této aplikace.

Na zařízení se systémem Android spustíte webový prohlížeč (např. Google Chrome). Přihlásíte se na web app.duneeta.cz. Kliknete na ikonu Menu (tři tečky pod sebou) v pravém horním rohu. Zvolíte možnost Přidat na plochu. Napíšete název zástupce, který se objeví pod ikonou tohoto zástupce. Potvrdíte tlačítkem Přidat.

Na zařízení se systémem iOS spustíte webový prohlížeč (např. Safari). Přihlasíte se na web app.duneeta.cz. Kliknete na ikonu Sdílet (čtverec se šipkou směřující ven) ve spodní části obrazovky. Zvolíte možnost Přidat na plochu a napíšete název zástupce, který se bude zobrazovat pod ikonou. Potvrdíte tlačítkem Přidat v pravém horním rohu obrazovky.

DUNEETA